VI. zimní pochod

28.12.2014 se konal již šestý zimní pochod nejen mladých hasičů z Jakubčovic.

Trasu dlouhou cca 10km absolvovalo 47 osob a 2 pejsci. Vycházelo se v 9 hodin od hasičské zbrojnice a návrat byl cca v 13:00.

VÝLET NA OSLAVU 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ HZS V OSTRAVĚ

VÝLET NA OSLAVU 70. VÝROČÍ ZALOŽENÍ HZS V OSTRAVĚ

V sobotu 7. 11. se mladí hasiči z Jakubčovic vydali na výlet do centra Ostravy, kde se v Trojhalí Karolina konala slavnost k 70. výročí založení profesionálního hasičského záchranného sboru v Ostravě. Aby byla i cesta zážitkem, zvolili si dopravu vlakem z Opavy přímo až do středu Ostravy. Celkem se zúčastnilo 29 osob z řad mladých hasičů a hasiček, vedoucích, rodičů a hasičských nadšenců. Na místě byla k  vidění současná hasičská technika, zásah jednotky mladých hasičů z Klimkovic, jejíž členové měli 3 – 6 let, dále vyproštění osob z automobilu a záchrana osob po pádu ze srázu s pomocí lezeckého vybavení. Domů se všichni vraceli opět vlakem, obohaceni novými zážitky a s dobrou náladou.

Soustředění mladých hasičů - Hadinka 2015

Soustředění mladých hasičů 27.8.-30.8. - Hadinka 2015

V. zimní pochod

29.12.2014 se konal již pátý zimní pochod nejen mladých hasičů z Jakubčovic.

K dobré náladě přispělo téměř bezvětrné, po dlouhé době i zimní, počasí. Trasu absolvovalo 40 účastníků.

• Členské příspěvky

1.2.2015

Členské příspěvky můžete nově zaplatit převodem na číslo účtu 197573629/0300, jako VS použijte rodné číslo, do poznámky napište Vaše jméno a příjmení.

• Hledáme nové členy jednotky

14.5.2014

Máš zájem stát se členem naší výjezdové jednotky? Jsi starší 18 let? Máš dobrý zdravotní stav? Chceš do party lidí, kteří chtějí pomáhat ostatním lidem v nouzi? Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na email: sdh.jakubcovice@seznam.cz

SDH Jakubčovice